Aktualności z WORD Częstochowa

WORD Częstochowa odwołuje egzaminy: Renowacja placów manewrowych

Część egzaminów praktycznych odbywających się w WORD Częstochowa zostanie wkrótce odwołana. Ośrodek ma przeprowadzić renowację placów manewerowych.

Przerwa w zdawaniu egzaminów praktycznych na prawo jazdy zaplanowana jest od 29 kwietnia do 4 maja 2019. Dodatkowo WORD nie będzie pracował w dniach 1 - 4. 05. 2019 r.

Testy na prawo jazdy - oficjalna baza egzaminacyjna

Nowe prawo jazdy 2019. Kierowców czeka wymiana

Nowy wzór prawa jazdy obowiązuje od 4 marca 2019. Wprowadzenie nowego druku prawa jazdy wymusi na kierowcach jego wymianę na nowe.

W pierwszej kolejności nowe prawo jazdy otrzymają młodzi kierowcy. Posiadacze bezterminowego prawa jazdy będą musieli wymienić swój dokument na nowy, niestety, nie utrzyma on już swojego bezterminowej ważności. Po zmianie prawo jazdy zostanie wydane na okres 15 lat.

Akcja wymiany bezterminowych praw jazdy ma być przeprowadzone w latach 2028–2033.

BOK WORD Częstochowa czynne także w sobotę

Egzamin na prawo jazdy w WORD Częstochowa ustalisz także w sobotę. To nie koniec ciekawych zmian w częstochowskim ośrodku ruchu drogowego.

BOK WORD Częstochowa czynny w soboty

Od 09.02.2019 r. Biuro Obsługi Klienta Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie czynne jest także w soboty, w godzinach od 7.00 do 15.00.

WORD Częstochowa rusza z egzaminami motocyklowymi

WORD Częstochowa rozpoczyna sezon motocyklowy. Egzaminy praktyczne na prawo jazdy kat. "A", "A1", "A2" I "AM" będzie tam można zdawać już od 1 kwietnia 2019.

Przerwanie egzaminowania praktycznego na wymienione wyżej kategorie spowodowane były względami bezpieczeństwa zdających.

Termin egzaminu na prawo jazdy w WORD Częstochowa można ustalić osobiście w Biurze Obsługi Klienta lub za pośrednictwem platformy InfoCar.

Testy na prawo jazdy wszystkich kategorii: ZdamyTo.com

WORD Częstochowa wznawia egzaminy na kat. "A", "A1", "A2" i "AM"

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie wznawia przeprowadzanie egzaminów na prawo jazdy kat. "A", "A1", "A2" i "AM" z dniem 1 kwietnia 2019.

Termin egzaminu na prawo jazdy można ustalić osobiście w Biurze Obsługi Klienta WORD Częstochowa lub przez internet za pośrednictwem platformy InfoCar

Testy na prawo jazdy wszystkich kategorii