Testy na prawo jazdy: co nowego w 2018 roku?

Czy testy na prawo jazdy zmienią sie w 2018 roku? Czy w bazie egzaminacyjnej pojawią się nowe pytania? Z całą pewnością, pulę pytań czeka zmiania.

Baza pytań egzaminacyjnych nie jest stała, podlega ona ciągłym zmianom, nie sa to może zmiany tak częste jak zwykło się sądzić, ale liczyć się należy z dodawniem, bądź usuwaniem pytań egzaminacyjnych. Już w chwili wejścia w życie nowych testów na prawo jazdy było wiadomo, że baza pytań będzie systematycznie powiększana o nowe pytania. Z tą systematycznością różnie bywało, faktem jest jednak to, że w tym roku uległa ona poważnym zmianom - na egzaminach pojawilo się ponad 400 nowych pytań. Bazę egzaminacyjną wyczyszczono też z pytań wadliwych. Co ciekawe wśród pytań usuniętych znalazły się te nowo dodane. Jakimś sposobem prześliznęły się przez sito komisji weryfikacyjnej.

Testy na prawo jazdy 2018 

Z całą pewnością nowe pytania do testów na prawo jazdy już powstają. Kiedy pojawią się w testach na prawo jazdy? Tego niestety nie wiadomo, przypuszczać jednak należy, że powiększenie bazy egzaminacyjnej będzie miało miejsce już w 2018 roku.

Testy na prawo jazdy: aktualna baza egzaminiacyjna

Image: